פרטי המשרד
כל לקוח מוזמן ליצור קשר ולתאם פגישה אישית במשרדנו, בין אם באופן טלפוני ובין אם באמצעות טופס יצירת הקשר.

דברת יעקב משרד עורכי דין ונוטריון,

אחוזה 142, ״בית רון״, רעננה,

טל': 09-8859295
נייד: 054-397-5842

פקס: 072-241-9173

btn--partner-02
btn--partner-02
צור קשר
אימייל
נושא
הודעה

כונס הנכסים הנו גוף המנהל בין היתר בתים ודירות אשר שייכים לאנשים שנקלעו לחובות, כאשר הנכס של אותם חייבים מעוקל ומועבר לכונס, וחלק מתפקידו הוא מכירת הנכס והעברת התמורה לבעל החוב שהוא ברוב המקרים הבנק.

קרא עוד...

 

בשנים האחרונות נראה כי תחום הנדל"ן הפך לנחלת הכלל ורבים בוחרים להשקיע את כספם בעסקאות הנדל"ן המניב ללא קשר לעיסוקם ולהכנסתם הפנויה.
על מנת לגשת לתחום הנדל"ן רצוי להעמיק את הידיעות בתחום אליו מעוניינים לפנות.
הפעלת שיקול דעת מקצועי ותבוני הנם אבני יסוד בהצלחת המיזם.

קרא עוד...

 

בעת רכישת דירת יד שנייה רוב האחריות לבדיקת הזכויות החוקיות והקנייניות של הדירה מוטלים על הרוכש.

קרא עוד...

 

במעמד רכישת דירה מקבלן צצים כיום על פני השטח חששות רבים מטעם רוכשים פוטנציאלים החוששים לאבד את כספם וזאת כתוצאה מאירועי פרשת חפציבה.

יש לבחון האם כתוצאה מפרשת חפציבה חל שינוי בחוק המכר המגן על הרוכשים? האם ישנם מסקנות שיושמו למען ההגנה על הרוכשים?

קרא עוד...

 

עומדים לקראת מכירת דירה? כל שעליכם לעשות טרם הצגת הדירה בפני רוכשים פוטנציאלים ו/או מתווכים הוא להוציא נסח טאבו שבו מפורטות זכויותיכם בדירה לרבות גוש וחלקה, זאת על מנת לוודא שאכן הדירה רשומה על שמכם והאם רשומות הערות אזהרה אחרות שעלולות לעכב את מכירתה כגון משכנתא עיקול או כל דבר אחר.

קרא עוד...

 

יתעדכן בקרוב - טיפים להשכרת דירה להשקעה

קרא עוד...

 

התארגנות בקבוצת רכישה טומנת בחובה מספר רב של היבטים הצריכים להילקח בחשבון טרם ההתחייבות וההצטרפות לקבוצת רכישה. מומלץ לכל מי שמצטרף לקבוצת רכישה לבדוק האם אכן חלק ניכר מהיתרונות אשר יפורטו להלן באים לידי ביטוי בעסקה הספציפית בה הוא מתעתד להשקיע והאם החסרונות ברובם אינם באים לידי ביטוי או קיימים אבל רק באופן מזערי.

קרא עוד...

 

השיקולים העומדים בפני רוכש טרם החלטתו באם להצטרף ל קבוצת רוכשים צריכים להתבסס ברובם על ההשוואה האם רכישה מרוכזת תשפר את תנאי העסקה לעומת רכישה בודדת. ברוב המקרים, רכישה מרוכזת באמצעות קבוצת רוכשים תתבטא בהוזלה נאה במחיר יחידת הדיור ברם ההוזלה לא תהיה גבוהה כשל הוזלה במסגרת קבוצת רכישה.
עורכת הדין דברת יעקב מציינת כי התארגנות ב קבוצת רוכשים טומנת בחובה מספר רב של פרטים אשר צריכים להילקח בחשבון טרם ההתחייבות.

קרא עוד...

 

סקרים ותחזיות של גופי מחקר שונים בארץ ובחו"ל צופים רעידת אדמה חזקה בישראל, בשנים הקרובות, ומתוך כך נולדה תמ"א 38תוכנית מתאר ארצית לחיזוק מבנים מפני רעידות אדמה מספר 38. תמ"א 38 מעודדת חיזוק מבנים ישנים על ידי מתן הקלות במיסוי וכן מתן תוספת זכויות בנייה לבעלי הדירות וזאת מאחר ולמדינה יש אינטרס בטיחותי להניע את הדיירים והיזמים לפעול לחיזוק הבניינים הישנים.
להלן מספר שלבים למימוש תמ"א 38 – מנקודת מבט של בעל דירה...

קרא עוד...

 

עלויות, זכויות בנייה, תכנון מס, זכויות משפטיות, מקורות מימון, הסכמת של בעלי הדירות, לוח זמנים ...

קרא עוד...

 
הרשמה לניוזלטר

הרשם לקבלת טיפים נוספים בתחום הנדל"ן

דברת יעקב משרד עורכי דין ונוטריון


האם ברצונך לקבל HTML

נציגות בחו"ל
branch